Finalistky Miss Slovensko sa zahrali na americké vojačky

Sústredenie finalistiek Miss 2013
Finalistky súťaže krásy Miss Slovensko 2013 počas sústredenia v kaštieli Chateau Földváry v maďarskom Öttevény. Foto: SITA/Ľudovít Vaniher

BRATISLAVA 13. februára (WEBNOVINY) – Dvanásť finalistiek súťaže krásy Miss Slovensko 2013 strávilo prvé spoločné dni v štýlovom prostredí kaštieľa Chateau Földváry v Maďarsku.

Pod dohľadom riaditeľky súťaže Magdalény Šebestovej a fotografa Lukáša Kimličku pripravovali dievčatá prvé oficiálne spoločné fotografie.

„Stylistka Michaela Ľuptáková priviezla asi tridsať modelov luxusných šiat, takže sme mali skutočne z čoho vyberať. Fotografie budú krásne, štýlové a elegantné. Presne také, aký bude aj finálový večer 14. apríla,“ povedala Šebestová.

Kaštieľ Chateau Földváry sa za ostatné tri roky stal doslova druhým domovom finalistiek Miss Slovensko. „Je tu skvelé prostredie a personál, ktorý nám vychádza maximálne v ústrety. Starajú sa o dievčatá ako o princezné a zabezpečujú absolútne súkromie a pohodlie,“ dodala Šebestová.

Cieľom sústredenia bola aj fyzická príprava s trénermi z BootCamp Slovakia, ktorí dali dievčatám poriadne zabrať. Najmä kvôli hustému sneženiu zažili finalistky netradičné cvičenie – funkčný kruhový tréning, ktorého koncept bol vyvinutý armádou USA, ale bol prispôsobený aj bežnej klientele.

Obrazom: Tréning finalistiek Miss Slovensko 2013

Dievčatá si tak na nádvorí kaštieľa a za hustého sneženia vyskúšali cvičenie s pneumatikami, reťazami, lodným lanom, kettlebellmi a na záver boxfitness. „Zostavu sme prispôsobili finalistkám súťaže krásy tak, aby si spevnili a vyformovali svoje krivky hlavne v problémových ženských partiách,“ povedal Tomáš Kurinec z BootCamp Slovakia. Tréneri zároveň dievčatám pripravili prezentáciu správnej výživy s presnou špecifikáciou nutričných osobných plánov.

Vo finálovej dvanástke 18. ročníka súťaže krásy Miss Slovensko sú: Luciána Čviriková z Trebišova, Simona Mudráková z Nitry, Karolína Chomisteková z Oravského Podzámku, Alica Hoffmannová z Vlkanovej, Martina Brejová z Prešova, Júlia Laššáková z Oravskej Jasenice, Jasmina Hodermarská z Košíc, Veronika Záteková z Banskej Bystrice, Simona Geršiová zo Spišskej Novej Vsi, Nikoleta Duchoňová z Trebatíc, Nikola Babjaková z Vlkanovej a Barbora Lučivjanská z Popradu. Zaujímavosťou je, že na rozdiel od predchádzajúceho roka nie je vo finále ani jedno dievča z Bratislavy.

Obrazom: Finálová dvanástka Miss Slovensko 2013

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Karolína Chomisteková