FinGO.sk otvára svoju centrálu v bratislavskej Polus Tower

Model: MUA: Photo: www.visuals.sk - Milan Strapko
Interiér centrály FinGO.sk ozdobila diela uznávanej Gordany Turuk. Foto: FinGo.sk

BRATISLAVA 17. mája 2018 (WBN/PR) – Finančná sprostredkovateľská spoločnosť FinGO.sk pokračuje v prepojení online a offline komunikácie s klientmi, otvára novú centrálu v Bratislave.

Spoločnosť FinGO.sk otvára svoju centrálu v moderných priestoroch budovy Polus Tower II. Tu je klientom a partnerom FinGO.sk k dispozícii viac ako 30-členný tím vytvárajúci podporu pre efektívnu prácu finančných sprostredkovateľov s klientmi. Tí pre členov programu FinGO Partner zaisťujú napr. budovanie značky a získavanie nových klientov, vzdelávanie poradcov, komunikáciu s finančnými inštitúciami, administratívnu podporu a ďalšie činnosti tak, aby sa makléri mohli bez starostí sústrediť na prácu pre svojich klientov.

Model: MUA: Photo: www.visuals.sk - Milan Strapko
Súčasťou slávnostného večera bola aj sabráž. Foto: FinGo.sk

FinGO Premium centrum ako doplnok existujúcich služieb

Súčasťou novej bratislavskej centrály je tiež prvé klientské FinGO Premium centrum. FinGO.sk tak plní ďalší míľnik vo svojej stratégii prepojenia online a offline sveta financií. K unikátnej technologickej platforme, ktorá zjednodušuje kontakt klienta s maklérom a umožňuje rýchlu a efektívnu spoluprácu, FinGO.sk pridáva nadštandardný osobný prístup v novom FinGO Premium centre.

„FinGO premium centrum vnímame ako doplnok k práci našich partnerov – maklérov. Tí sa často špecializujú na určité oblasti a práve FinGO Premium centrum im umožní postarať sa o ďalšie potreby klientov, bez obáv z toho, že by klienta pre seba chcel získať konkurenčný maklér,“ predstavuje hlavný cieľ vzniku FinGO Premium centra Marek Gemainer, riaditeľ divízie obchodu FinGO.sk. „Pre makléra takáto spolupráca predstavuje istotu, že o svojho klienta nepríde pod vplyvom konkurencie. Naopak, získava spokojného klienta a províziu, s vynaložením minimálneho úsilia.“

Klienti FinGO.sk tak pod jednou strechou nájdu komplexné služby od úverov a hypoték, cez životné aj neživotné poistenie až po investície. „Základným princípom našej práce je, aby každý klient FinGO.sk získal produkt či službu, ktorá najlepšie vyhovuje jeho potrebám. Nezávislosť a férovosť FinGO.sk pri zostavení finančných produktov na mieru sú pre nás prioritou,“ hovorí Marta Chachaľáková, riaditeľka FinGO Premium centra.

Model: MUA: Photo: www.visuals.sk - Milan Strapko
Ondrej Matvija, Gordana Turuk a Lukáš Novák vítajú hostí pri otvorení novej centrály FinGO.sk. Foto: FinGo.sk

Umenie Gordany Turuk v centrále FinGO.sk

Krstnou mamou FinGO Premium Centra je uznávaná umelkyňa Gordana Turuk, ktorej diela ozdobili nový interiér nielen pre slávnostné otvorenie.

„Spoločnosti FinGO v nových priestoroch prajem, nech sú tu spokojní nielen členovia tímu, ale predovšetkým klienti, ktorým FinGO poradí a pomôže robiť dobré rozhodnutia v oblasti financií a možno aj v živote. FinGO vnímam ako férovú a dôveryhodnú spoločnosť a verím, že sem sa budú ľudia radi vracať,“ popriala Gordana Turuk na úvod slávnostného otvorenia.

„Diela Gordany Turuk sme pre FinGO Premium centrum vybrali z niekoľkých dobrých dôvodov – na jednej strane oceňujeme estetiku a kreativitu, na strane druhej sú diela pripomenutím toho, že investície môžu mať formu niečoho krásneho a pritom mať aj potenciál vysokého výnosu,“ hovorí Miroslav Tamáš, riaditeľ pre investičné poradenstvo a stratégiu FinGO.sk. A pridáva nezanedbateľný fakt: „Obzvlášť bonitní klienti radi dopĺňajú svoje portfólio o umelecké diela. Tieto dávajú portfóliám nový rozmer a stávajú sa tak viac ako len finančným riešením.  Možno ich tiež chápať ako stabilizačný prvok, ktorého hodnota nie je závislá od výkyvov na finančných trhoch. Pre súkromného investora tak ide z pohľadu financií o racionálne rozhodnutie, ktoré navyše poteší svojou estetikou aj spoločenskou prestížou.“

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom