Novy projekt 14.jpg

Rozhodnite o mene pre maskota ME v malom futbale!

Slovensko bude v termíne od 4. do 11. júna dejiskom ME v malom futbale. Miesto a termín sú známe, no známe nie je meno maskota šampionátu. A práve o jeho mene môžete rozhodnúť vy!
Novy projekt 10.jpg

Atraktívny bonus v Niké: 50 eur pre nových hráčov

Vstúpte do vernostného Klubu Niké a staňte sa klientom najväčšej stávkovej kancelárie na Slovensku. Niké uvádza atraktívny vstupný bonus 50 eur a ďalšie benefity tak pre nových, ako aj existujúcich klientov. Využite jedinečnú šancu a užívajte si výhody naplno!
Novy projekt 11.jpg

Peťa je lyžovanie, Peťa je víťazenie!

Fenomenálna Petra Vlhová si splnila svoj veľký sen. Po veľkom glóbuse získala aj zlatú medailu na olympiáde. Z pozície generálneho partnera jej vzdala hold aj stávková spoločnosť Niké. Jej značku Peťa je lyžovanie vyšperkovala zlatým prevedením.
Sportovec_mesiaca_1200_800_vlhv.jpg

Niké športovcom mesiaca za január je Petra Vlhová!

Anketa Niké športovec mesiaca pozná svojho prvého víťaza v roku 2022. Podľa očakávania si anketu podmanila fenomenálna Petra Vlhová. Jej výnimočnosť potvrdzuje fakt, že najlepšou športovkyňou sa stala už po štvrtýkrát v rade.
Novy projekt 1.jpg

V Klube Niké vám každý deň vrátime až 10 €

Presne pred rokom bol spustený Nový Klub Niké, vernostný systém určený pre registrovaných klientov. Klub získal vďaka svojim mimoriadnym výhodám obrovskú popularitu, rovnako ako nová vernostná mena NIK.
Sportovec_mesiaca_1200_800_polasek.jpg

Polášek opäť Niké športovcom mesiaca!

Anketa Niké športovec mesiaca pozná víťazov za mesiac október. Po druhýkrát sa z prestížneho triumfu teší tenista Filip Polášek. Nadviazal tak na svoje víťazstvo z februára.
1200_628_megabank.jpg

Niké rozdelí v Megabanku 400 000 € v nikoch!

Stávková spoločnosť Niké opäť spúšťa populárnu akciu s názvom Megabank. Prvá edícia sa tešila obrovskej popularite, keď sme sumu 275 000 € v nikoch rozdelili medzi 14 000 zúčastnených hráčov.