Nerezova_flasa.jpg

Deň otcov čoraz viac mužov oslávi doma s deťmi

Deň otcov sa oslavuje vo svete od roku 1910. Tretia júnová nedeľa tak bude i tento rok patriť mužom, ktorí maju svoje nenahraditeľné miesto v mnohých rodinách.  Aj na Slovensku pritom rastie počet mužov, ktorí vidia svoju úlohu nielen v práci, ale aj pri výchove svojich potomkov. Na materskú dovolenku tak odchádza čoraz vyšší počet mužov a prežívajú čas s deťmi počas ich prvých rokov. Deň otcov je príležitosť, ako im poďakovať a stráviť spolu príjemný deň.
New project 9.jpg

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji aj tento rok s logom ŠKODA

Značka ŠKODA je už po dvadsiaty siedmy raz oficiálnym hlavným sponzorom a automobilovým partnerom IIHF Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. Historicky najdlhšie partnerstvo, ktoré je zapísané aj v Guinnessovej knihe rekordov, tak pokračuje aj tento rok na Slovensku.  Značka ŠKODA  poskytne organizátorom 2019 IIHF Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji na aktivity spojené s majstrovstvami k dispozícii až  62 automobilov. Okrem toho si značka pripravila množstvo sprievodných aktivít pre fanúšikov ľadového hokeja. Tie odštartovalo slávnostné odovzdanie flotily pre organizačný tím šampionátu pod Devínom.
Img_3525.jpg

ŠKODA pozýva: Bajkeri, príďte si zmerať sily na BIKE OPEN TOUR

Cyklistické preteky ŠKODA BIKE OPEN TOUR štartujú Svätojurským MTB maratónom už 13. apríla. Pre milovníkov cyklistiky, rodiny s deťmi, pokročilých bajkerov, ale aj profesionálov čaká ešte viac zábavy, než si užili počas predchádzajúcich ročníkov.
Valmez2019_2.jpg

ŠKODA Slovakia Motorsport: Martin Koči na Rally vo Valašskom Meziříčí ukázal, že patrí do špičky

Slovenský rely tím ŠKODA Slovakia Motorsport, ktorý reprezentuje úspešná posádka Martin Koči – Radovan Mozner ml., skončil na víkendových pretekoch KOWAX Valašská rally ValMez 2019 v rámci seriálu Majstrovstiev Slovenskej republiky v rally 2019 druhý v absolútnom poradí. Počas obidvoch súťažných dní dýchali na chrbát továrenskému jazdcovi Jánovi Kopeckému v absolútnom poradí a o prvenstvo v seriáli slovenských majstrovstiev o desatiny sekundy zápasili s Václavom Pechom. Kvôli technickým problémom, ktoré posádku Martin Koči – Radovan Mozner ml. potrápili pred záverom nedeľnej časti pretekov, im prvenstvo v seriáli Majstrovstiev Slovenskej republiky v rally 2019 ušlo. Zároveň sa posunuli z druhého miesta v absolútnom poradí Valašškej rally na štvrté miesto.
Karoq_sportline_03.jpg

Auto Trophy 2018: ŠKODA zvíťazila v štyroch kategóriách

ŠKODA bola čitateľmi odborného magazínu Auto Zeitung už deviatykrát za sebou zvolená najlepšou importovanou značkou v Nemecku. ŠKODA OCTAVIA už štvrtýkrát v rade zvíťazila v hodnotení importovaných kompaktných vozidiel. Ďalší úspech zaznamenal model ŠKODA KAROQ, keď opäť po roku zvíťazil v kategórii importovaných vozidiel SUV v cene do 25 000 eur. Štvrtú cenu Auto Trophy získala ŠKODA FABIA s prvým miestom medzi importovanými mestskými a malými automobilmi.
181106 poutani deti.jpg

ŠKODA radí: Bezpečné pripútanie nie je veda: zdanlivá samozrejmosť môže zachrániť život!

Bezpečnostné pásy v osobných automobiloch zachránili pri nehodách už viac ako milión ľudských životov. Našťastie dnes už myslí na povinnosť pripútať sa väčšina slovenských vodičov, ale bohužiaľ nie všetci to robia správne. Praktické tipy pre jednotlivé cieľové skupiny prinášajú experti tímu Výskumu dopravnej bezpečnosti automobilky ŠKODA, ktorí v priebehu uplynulých 10 rokov analyzovali viac ako tisícku reálnych dopravných nehôd.
1 4.jpg

ŠKODA Challenge: spoznajte najlepších servisných pracovníkov a predajcu roka

Do 9. ročníka vedomostnej súťaže ŠKODA Challenge 2018 sa zapojilo 162 pracovníkov z celej servisnej a predajnej siete ŠKODA na Slovensku. V národnom finále sme spoznali najlepších servisných pracovníkov a top predajcu.  Víťazi 6 kategórií si zároveň vybojovali postup do medzinárodného finále, ktoré sa uskutoční budúci rok v chorvátskom Šibeniku.
Detail bajk.jpg

Víťazom série ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2018 sa stal Slovák Martin Kostelničák

V piatom ročníku série najprestížnejších pretekov horských bicyklov na Slovensku ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2018 štartovalo celkom 4 912 pretekárov. Na šiestich podujatiach série ich povzbudzovalo približne 18 000 fanúšikov horskej cyklistiky. Preteky tak každou sezónou získavajú väčšiu popularitu. Celkovým víťazom ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2018 sa stal Martin Kostelničák zo Slovenska.
Mg_7110.jpg

ŠKODA Handy Mobility Tour: Dôstojnejšia preprava pre ľudí so zdravotným znevýhodnením

Sústrediť pod jednu strechu všetko potrebné, čo ľuďom so zdravotným znevýhodnením pomáha riešiť a uľahčovať dopravnú mobilitu je cieľ, s ktorým do slovenských regiónov prichádza ŠKODA Handy Mobility Tour. Od 18. septembra do 24. októbra tour zavíta do deviatich miest. Ľudia so zdravotným postihnutím tam budú môcť získať množstvo cenných rád a informácií o možnostiach zvýšenia kvality svojho života. Tour je súčasťou projektu ŠKODA Handy ZŤP, ktorý od roku 2011 pomohol s riešením dopravnej mobility už takmer 3 500 ľuďom so zdravotným znevýhodnením, či ich rodinným príslušníkom.
180208 updated skoda fabia 1.jpg

Modernizovaná ŠKODA FABIA poteší aj prváčikov

Dlhodobo jeden z najpredávanejších modelov značky ŠKODA na slovenskom trhu v  modelovom roku 2019 zaujme motoristov nielen novým dizajnom, ale aj novou technikou. Živé a úsporné motory so zdvihovým objemom 1,0 l zvýrazňujú sofistikovaný charakter vozidla, rovnako ako pokročilé asistenčné systémy. Len niekoľko týždňov po spustení sériovej výroby sa modernizovaná FABIA dostáva do showroomov autorizovaných predajcov značky ŠKODA na Slovensku. A prináša prekvapenie aj pre malých školákov.