Foto: Bratislavská polícia objasňuje prepadnutie a krádež, pátra po mužoch z kamerových záznamov

polícia, krádež
V súvislosti s objasňovaním zločinu pátra polícia po totožnosti dvoch mužov z kamerových záznamov, ktorí by mohli pomôcť k objasneniu tohto skutku. Foto: SITA/KR PZ Bratislava - koláž WBN

BRATISLAVA 19. decembra (WebNoviny.sk) – O mobilný telefón prišiel muž, ktorého v sobotu dvaja neznámi páchatelia prepadli na zastávke MHD Patrónka na Lamačskej ceste v Bratislave. Prepadnutý muž vyviazol s ľahkými zraneniami, krádežou telefónu mu vznikla škoda asi sto eur.

Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v súvislosti s objasňovaním tohto zločinu pátra polícia po totožnosti dvoch mužov z kamerových záznamov, ktorí by mohli pomôcť k objasneniu tohto skutku.

Jeden má asi 35 rokov, vysoký je približne 185 cm. Oblečenú mal zelenú bundu s kapucňou, bledomodré rifle, na hlave mal čiernu čiapu a so sebou mal modrý ruksak.

Druhý má približne 40 rokov a meria okolo 170 cm. Oblečenú mal čiernu bundu s kapucňou a s bielym logom na hrudníku, čierne tepláky so šedým pásom na bokoch, na hlave mal modrú šiltovku s bielym nápisom, obuté mal červené tenisky a so sebou mal šedý ruksak.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri vypátraní mužov, je možné oznámiť na linke 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne prostredníctvom oficiálnej facebookovej stránky polície.

polícia, krádež
Jeden z mužov má približne 40 rokov a meria okolo 170 cm. Oblečenú mal čiernu bundu s kapucňou a s bielym logom na hrudníku, čierne tepláky so šedým pásom na bokoch, na hlave mal modrú šiltovku s bielym nápisom, obuté mal červené tenisky a so sebou mal šedý ruksak. Bratislava, 19. december 2018.
polícia, krádež
Jeden z mužov má asi 35 rokov, vysoký je približne 185 cm. Oblečenú mal zelenú bundu s kapucňou, bledomodré rifle, na hlave mal čiernu čiapku a so sebou mal modrý ruksak. Bratislava, 19. december 2018. Foto: SITA/KR PZ Bratislava
polícia, krádež
Jeden z mužov má približne 40 rokov a meria okolo 170 cm. Oblečenú mal čiernu bundu s kapucňou a s bielym logom na hrudníku, čierne tepláky so šedým pásom na bokoch, na hlave mal modrú šiltovku s bielym nápisom, obuté mal červené tenisky a so sebou mal šedý ruksak. Bratislava, 19. december 2018. Foto: SITA/KR PZ Bratislava
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom