Foto: Britská kráľovská rodina zverejnila oficiálne rodinné fotografie po krste princa Louisa

Krst princa Louisa
Britská kráľovská rodina po krste princa Louisa Foto: SITA/AP

LONDÝN 16. júla (WebNoviny.sk) – Kensingtonský palác zverejnil nové oficiálne rodinné fotografie pri príležitosti minulotýždňových krstín princa Louisa.

Na štvorici snímok, ktoré vznikli v londýnskom Clarence House po tom, ako malého princa 9. júla pokrstili v kráľovskej kaplnke St James’s Palace, ho drží v náručí jeho matka, vojvodkyňa Catherine z Cambridgea.

Zábery, o ktoré sa postaral celebritný fotograf Matt Holyoak, zachytávajú princa Williama s manželkou a troma deťmi – Louisom, trojročnou princeznou Charlotte a štvorročným princom Georgeom, i širšou rodinou.

Na fotografiách sú aj princ Charles s Camillou, vojvodkyňou z Cornwallu, mladomanželia Harry a Meghan, po sobáši známi aj ako vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu, rodičia vojvodkyne Catherine, jej sestra Pippa s manželom Jamesom Matthewsom a tiež ich brat James Middleton. Na jednej je pritom len Catherine so synčekom v záhrade.

Princ Louis z Cambridgea sa narodil 23. apríla v londýnskej St Mary’s Hospital. Louis Arthur Charles je piaty v poradovníku čakateľov na trón.

Krst princa Louisa
Britský princ Charles s manželkou Camillou, horný rad zľava, princ Harry s manželkou Meghan. Dolný rad: Princ Wiliam s manželkou Catherine a deťmi, princom Georgeom, princeznou Charlotte a princom Louisom. Foto: SITA/AP
Krst princa Louisa
Vojvodkyňa Catherine s princom Louisom. Foto: SITA/AP
Krst princa Louisa
Princ Wiliam s manželkou vojvodkyňou Catherine a deťmi: princom Georgom, princeznou Charlotte a princom Louisom. Foto: SITA/AP

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe princ Charlesprinc Harryprinc Williamvojvodkyňa Catherine