Foto: Exhibicionista Mário sa prechádzal pri detskom ihrisku, skončil v policajnej cele

POLÍCIA: Exhibicionista pri detskom ihrisku
V rukách polície skončil iba 20-ročný sexuálny exhibicionista. Mladíka prichytili v blízkosti detského ihriska v košickej mestskej časti Západ. Privolaní policajti Košičana zadržali a predviedli na oddelenie. Bratislava, 5. apríl 2019.

BRATISLAVA/KOŠICE 5. apríla (WebNoviny.sk) – V rukách polície skončil iba 20-ročný sexuálny exhibicionista. Mladíka prichytili v blízkosti detského ihriska v košickej mestskej časti Západ.

Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, privolaní policajti Košičana zadržali a predviedli na oddelenie.

Mária obvinili z výtržníctva, k činu sa priznal a poputoval do väzby aj s podnetom na väzobné stíhanie. V prípade dokázania viny mu hrozí trest až na tri roky. Polícia zároveň zisťuje, či nefiguruje aj v podobných prípadoch, ktoré vyšetrujú.

POLÍCIA: Exhibicionista pri detskom ihrisku
V rukách polície skončil iba 20-ročný sexuálny exhibicionista. Mladíka prichytili v blízkosti detského ihriska v košickej mestskej časti Západ. Privolaní policajti Košičana zadržali a predviedli na oddelenie. Bratislava, 5. apríl 2019. Foto: SITA/KR PZ Košice

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom