Foto: Fanúšikovia označili LIII. Super Bowl za nudný, do histórie sa zapíše ako najhorší

LIII. Super Bowl (Atlanta): Los Angeles Rams – New England Patriots
Rob Gronkowski (New England Patriots) a Samson Ebukam (Los Angeles Rams) počas zápasu o LIII. Super Bowl. Atlanta (Mercedes-Benz Stadium), 3. február 2019. Foto: SITA/AP.

ATLANTA 5. februára (WebNoviny.sk) – Nedeľňajší LIII. Super Bowl v zámorskej lige amerického futbalu NFL, v ktorom na Mercedes-Benz Stadium v Atlante zvíťazili hráči New England Patriots nad tímom Los Angeles Rams (13:3), zhliadlo v televízii a prostredníctvom rôznych „streamov“ dovedna 100,7 milióna divákov, čo je najmenej za ostatnú dekádu.

Maximum v predmetnom období predstavuje rok 2015, keď triumf Patriots nad Seattlom Seahawks sledovalo až 114,4 milióna fanúšikov.

LIII. Super Bowl sa zapísal do histórie ako ten, ktorý priniesol najmenej bodov. Súperi položili iba jeden touchdown a celkovo sa nahralo iba 16 bodov. Doterajším defenzívnym rekordom Super Bowlu bolo 21 bodov z roku 1973, keď hráči Miami Dolphins zdolali súperov z Washingtonu Redskins 14:7.

Zámorské médiá si posvietili aj na to, ako duel vnímali fanúšikovia. V priebehu 24 hodín sa na twitteri v súvislosti so Super Bowlom objavilo viac ako 70-tisíc prívlastkov „nudný“ a viac ako 50-tisíc hodnotení „najhorší“.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom