Foto: Hľadajú muža z kamerových záznamov, kradol v hypermarkete

POLÍCIA: Podozrivý z krádežže
Polícia pátra po mužovi (na snímke uprostred) podozrivom z májovej krádeže vo zvolenskom hypermarekte na Obchodnej ulici. Neznámy páchateľ v oddelení kozmetiky ukradol 6 zubných kefiek a holiaci strojček, vložil ich do tašky a bez zaplatenia prešiel cez pokladne. Tu už čakal pracovník SBS, no zlodej sa dal na útek. Ochrankár ho pred hlavných vchodom chytil a muž ho dvakrát udrel päsťou do tváre. Tašku s tovarom za viac ako 455 pustil a ušiel. Bratislava, 11. jún 2018. Foto: SITA/KR PZ Banská Bystrica.

BRATISLAVA/ZVOLEN 11. júna (WebNoviny.sk) – Polícia pátra po mužovi podozrivom z májovej krádeže vo zvolenskom hypermarekte na Obchodnej ulici.

Neznámy páchateľ v oddelení kozmetiky ukradol šesť zubných kefiek a holiaci strojček, vložil ich do tašky a bez zaplatenia prešiel cez pokladne. Tu už čakal pracovník SBS, no zlodej sa dal na útek.

Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, ochrankár ho pred hlavných vchodom chytil a muž ho dvakrát udrel päsťou do tváre. Tašku s tovarom za viac ako 455 eur pustil a ušiel.

Neznámeho zachytili kamery. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri jeho vypátraní, je možné oznámiť na linke 158.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom