Foto: Ivan smetiakom rozbil výklad potravín a ukradol cigarety a cukrovinky

POLÍCIA: Lúpežž potravín v obci Valča
Policajti zadržali muža, ktorý sa v noci z utorka na stredu vlámal do potravín v obci Valča v okrese Martin. Smetiakom rozbil výklad a odniesol si cigarety a cukrovinky. Obvineniam z tohto činu čelí 29-ročný Ivan. Časť ukradnutých vecí policajti zaistili a vrátili majiteľovi. Predbežné škody spôsobené krádežou vyčíslili na 260 eur, škody na zničenom výklade zatiaľ nie sú vyčíslené. Obvinenému mužovi hrozí až dvojročný trest. Bratislava, 25. máj 2018. Foto: SITA/KR PZ Žilina.

BRATISLAVA/MARTIN 25. mája (WebNoviny.sk) – Policajti zadržali muža, ktorý sa v noci z utorka na stredu vlámal do potravín v obci Valča v okrese Martin. Smetiakom rozbil výklad a odniesol si cigarety a cukrovinky.

Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, obvineniam z tohto činu čelí 29-ročný Ivan. Časť ukradnutých vecí policajti zaistili a vrátili majiteľovi.

Predbežné škody spôsobené krádežou vyčíslili na 260 eur, škody na zničenom výklade zatiaľ nie sú vyčíslené. Obvinenému mužovi hrozí až dvojročný trest.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom