Foto: Kamión skončil v priekope, do ďalšieho narazilo auto

POLÍCIA: Dopravná nehoda
Dopravná nehoda sa stala medzi obcami Matúškovo a Horné Saliby v okrese Galanta. Vodič nákladného auta Liaz sa dostatočne nevenoval riadeniu, zišiel na krajnicu a keď sa pokúšal vyrovnať riadenie, prešiel až do protismeru a skončil v priekope. Nehoda sa zaobišla bez zranení a polícia alkohol u vodiča nezistila. Bratislava, 6. december 2017. Foto: SITA/KR PZ Trnava

BRATISLAVA/GALANTA 6. decembra (WebNoviny.sk) – Policajti v stredu zasahovali pri nehodách, ktoré sa stali medzi obcami Matúškovo a Horné Saliby v okrese Galanta.

Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, vodič nákladného auta Liaz sa dostatočne nevenoval riadeniu, zišiel na krajnicu a keď sa pokúšal vyrovnať riadenie, prešiel až do protismeru a skončil v priekope. Krátko na to okolo havarovaného nákladiaka prechádzal poľský kamión. Vodič pribrzdil a nakoniec zostal stáť pri krajnici.

Vodič osobného auta, ktorý išiel za kamiónom však nedobrzdil a narazil do zadnej časti kamióna. Nehody sa našťastie zaobišli bez zranení a polícia alkohol u vodičov nezistila. Vodiči za priestupky v doprave dostali pokuty.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom