Foto: Muž bez reflexných prvkov si ľahol na cestu, vodič Hyundaiu nedokázal zrážke zabrániť

dopravná nehoda
Tragická nehoda sa stala v pondelok večer v katastri Kráľovského Chlmca v okrese Trebišov. Vodič Hyundai zrazil 42-ročného muža, ktorý ležal na ceste a nemal žiadne reflexné prvky. Zraneniam podľahol. Vodičovi alkohol nezistili, prípadný alkohol u obete budú zisťovať pri pitve. Obeť nehody už v minulosti viackrát riešili napomenutím i pokutou za porušenie pravidiel cestnej premávky, keď chodil po ceste za zníženej viditeľnosti a bez reflexných prvkov. Bratislava, 5. marec 2019. Foto: SITA/KR PZ Košice

BRATISLAVA/TREBIŠOV 5. marca (WebNoviny.sk) – Tragická nehoda sa stala v pondelok večer v katastri Kráľovského Chlmca v okrese Trebišov.

Vodič Hyundai zrazil 42-ročného muža, ktorý ležal na ceste a nemal žiadne reflexné prvky. Zraneniam podľahol. Vodičovi alkohol nezistili, prípadný alkohol u obete budú zisťovať pri pitve.

Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, obeť nehody už v minulosti viackrát riešili napomenutím i pokutou za porušenie pravidiel cestnej premávky, keď chodil po ceste za zníženej viditeľnosti a bez reflexných prvkov. Mužovi sa to stalo osudným. Presné okolnosti nehody a mieru zavinenia polícia vyšetruje.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom