Foto: Muž napadol spolubývajúceho v ubytovni, mladíka udieral tyčou do nôh aj po hlave

napadnutie tyčou
Tri týždne sa liečil zo zranení 20-ročný Rumun, ktorého v trenčianskej ubytovni napadol kovovou tyčou jeho o päť rokov starší rodák. Páchateľ mladíka udieral prinesenou tyčou do nôh aj po hlave. Bratislava, 24. máj 2019. Foto: SITA/KR PZ Trenčín

BRATISLAVA/TRENČÍN 24. mája (WebNoviny.sk) – Tri týždne sa liečil zo zranení 20-ročný Rumun, ktorého v trenčianskej ubytovni napadol kovovou tyčou jeho o päť rokov starší rodák. V týchto dňoch útočníka vyšetrovateľ obvinil zo zločinu ublíženie na zdraví spáchaný v štádiu pokusu.

Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, páchateľ mladíka udieral prinesenou tyčou do nôh aj po hlave. Mladý Rumun skončil s poraneným ramenom, rukou, kolenom a mal aj tržnú ranu na hlave.

Ako dodala Antalová, prípad bude odstúpený do Rumunska. U nás by páchateľovi za takýto čin hrozí trest od štyroch do desiatich rokov.

napadnutie tyčou
Tri týždne sa lieèil zo zranení 20-roènTri týždne sa liečil zo zranení 20-ročný Rumun, ktorého v trenčianskej ubytovni napadol kovovou tyčou jeho o päť rokov starší rodák. Páchateľ mladíka udieral prinesenou tyčou do nôh aj po hlave. Bratislava, 24. máj 2019.ý Rumun, ktorého v trenèianskej ubytovni napadol kovovou tyèou jeho o pä rokov starší rodák. V týchto dòoch útoèníka vyšetrovate¾ obvinil zo zloèinu ublíženie na zdraví spáchaný v štádiu pokusu. Páchate¾ mladíka udieral prinesenou tyèou do nôh aj po hlave. Mladý Rumun skonèil s poraneným ramenom, rukou, kolenom a mal aj tržnú ranu na hlave. Bratislava, 24. máj 2019. Foto: SITA/KR PZ Trenèín Foto: SITA/KR PZ Trenčín

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom