Napadnutie tyčou

1 / 1
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Napadnutie tyčou

napadnutie tyčou
Foto: SITA/KR PZ Trenčín

Tri týždne sa lieèil zo zranení 20-roènTri týždne sa liečil zo zranení 20-ročný Rumun, ktorého v trenčianskej ubytovni napadol kovovou tyčou jeho o päť rokov starší rodák. Páchateľ mladíka udieral prinesenou tyčou do nôh aj po hlave. Bratislava, 24. máj 2019.ý Rumun, ktorého v trenèianskej ubytovni napadol kovovou tyèou jeho o pä rokov starší rodák. V týchto dòoch útoèníka vyšetrovate¾ obvinil zo zloèinu ublíženie na zdraví spáchaný v štádiu pokusu. Páchate¾ mladíka udieral prinesenou tyèou do nôh aj po hlave. Mladý Rumun skonèil s poraneným ramenom, rukou, kolenom a mal aj tržnú ranu na hlave. Bratislava, 24. máj 2019. Foto: SITA/KR PZ Trenèín

Predchádzajúca fotka
2 / 3
Ďalšia fotka
napadnutie tyčounapadnutie tyčou

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X