Foto: Muž položil na pult zbraň a vypýtal si peniaze, polícia vyšetruje lúpež v Modre

Krádež
Neznámy páchateľ, ktorý lúpil v stávkovej kancelárii v Modre. Foto: SITA/KR PZ Bratislava

BRATISLAVA 17. marca (WebNoviny.sk) – Pezinskí policajti vyšetrujú okolnosti zločinu lúpeže v jednej zo stávkových kancelárií na ulici Ľudovíta Štúra v Modre.

Podľa doterajších informácií doposiaľ neznámy páchateľ v piatok 16. marca v čase zhruba o 16:45 vošiel do kancelárie, pristúpil k pultu, na ktorý položil krátku strelnú zbraň a od zamestnankyne žiadal vydanie finančnej hotovosti.

Zamestnankyňa mu z obavy o svoj život a zdravie vydala približne 400 eur. Páchateľ následne utiekol na doposiaľ neznáme miesto. Lúpež sa zaobišla bez zranení. Po neznámom páchateľovi policajti v súčasnosti pátrajú. Informovala o tom bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková.

Ako ďalej informovala, páchateľ má približne 25 až 30 rokov, je vysoký približne 175 cm, oblečenú mal čiernu bundu s kapucňou, modré rifle a hnedé tenisky. Policajti v súvislosti s objasňovaním tohto trestného činu pátrajú po osobách, ktoré by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu tohto skutku.

V tejto súvislosti vyzvali občanov na spoluprácu. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť osobu, môžu občania oznámiť na bezplatnom čísle 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Krádež, lúpež
Neznámy páchateľ, ktorý lúpil v stávkovej kancelárii v Modre. Foto: SITA/KR PZ Bratislava

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PZ Policajný zbor SR