Foto: Muž so zbraňou prepadol benzínku v Prievidzi, nezastavil ho ani rýchly zásah polície

prepadnutie, čerpacia stanica, benzína, lúpežné prepadnutie
Ozbrojený páchateľ lúpil v pondelok v noci na čerpacej stanici na Bojnickej ceste v Prievidzi. Pracovníčku ohrozoval zbraňou, tá mu zo strachu vydala peniaze z pokladne. Na miesto v priebehu necelej 1,5 min dorazila aj policajná hliadka, avšak páchateľa sa jej zadržať nepodarilo. Ušiel peši do blízkeho okolia. Bratislava, 20. máj 2019. Foto: SITA/KR PZ Trenčín

BRATISLAVA/PRIEVIDZA 20. mája (WebNoviny.sk) – Ozbrojený páchateľ lúpil v pondelok v noci na čerpacej stanici na Bojnickej ceste v Prievidzi. Pracovníčku ohrozoval zbraňou, tá mu zo strachu vydala peniaze z pokladne.

Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, na miesto v priebehu necelej jeden a pol minúty dorazila aj policajná hliadka, avšak páchateľa sa jej zadržať nepodarilo. Prievidzkí kriminalisti aj psovod so špeciálne vycvičeným psom prehľadávajú okolie.

Páchateľ mohol mať 30 až 35 rokov, bol približne 180 centimetrov vysoký. Oblečený mal čierny odev. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri pátraní, je možné oznámiť na linke 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na oficiálnej facebookovej stránke polície.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom