Foto: Na muža s kočíkom zaútočili psy, dohrýzli ho na rukách aj chrbte

Pes, útok
Muž kočíkoval po obci vnúča, keď z areálu miestnej firmy na neho zaútočili psy - kríženci. Muža brániaceho kočík dohrýzli na rukách a chrbte. Foto: SITA/KR PZ Nitra, Getty Images - koláž WBN

BRATISLAVA/NITRA 12. februára (WebNoviny.sk) – Dva psy napadli muža s kočíkom. Dráma sa odohrala v pondelok v obci Svätoplukovo v Nitrianskom okrese.

Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, 59-ročný muž popoludní kočíkoval po obci vnúča, keď z areálu miestnej firmy na neho zaútočili psy – kríženci.

Muža brániaceho kočík dohrýzli na rukách a chrbte. Napadnutý muž incident oznámil na tiesňovej linke. Prípad polícia vyšetruje ako ublíženie na zdraví.

POLÍCIA: Psy napadli muža s kočíkom
Dvaja psy napadli muža s kočíkom. Dráma sa odohrala v pondelok v obci Svätoplukovo v Nitrianskom okrese. Päťdesiatdeväťročný muž popoludní kočíkoval po obci vnúča, keď z areálu miestnej firmy na neho zaútočili psy – kríženci. Muža brániaceho kočík dohrýzli na rukách a chrbte. Bratislava, 12. február 2019. Foto: SITA/KR PZ Nitra

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom