Foto: Otec dvoch malých detí neprežil zrážku s nákladiakom

POLÍCIA: Dopravná nehoda
Štyridsaťročný vodič osobného auta prišiel o život po zrážke s kamiónom. Nehoda sa stala v stredu asi o 18:30 v katastri obce Brezolupy, časť Jerichov v okrese Bánovce nad Bebravou. Trenčan na Renaulte Mégane Scénic prešiel do protismeru a zrazil sa s maďarským nákladným autom s návesom. Otec dvoch malých detí zomrel na mieste nehody. Bánovce nad Bebravou, 4. máj 2017. Foto: SITA/KR PZ Trenčín

BRATISLAVA/BÁNOVCE NAD BEBRAVOU 4. mája (WebNoviny.sk) – Štyridsaťročný vodič osobného auta prišiel o život po zrážke s kamiónom. Nehoda sa stala v stredu asi o 18:30 v katastri obce Brezolupy, časť Jerichov v okrese Bánovce nad Bebravou.

Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, Trenčan na Renaulte Mégane Scénic prešiel do protismeru a zrazil sa s maďarským nákladným autom s návesom.

Otec dvoch malých detí zomrel na mieste nehody. Vodičovi nákladného auta alkohol nezistili. Okolnosti nehody a mieru zavinenia polícia vyšetruje. V prípade je začaté trestné stíhanie vo veci pre usmrtenie.

 

 

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom