Foto: Polícia hľadá svedkov tragickej nehody, vodič BMW zrazil chodca

POLÍCIA: Tragická dopravná nehoda
Tragická dopravná nehoda sa stala nedeľu v Košickom kraji krátko pred polnocou v obci Poproč v okrese Košice - okolie. Dvadsaťjedenročný vodič BMW zrazil 67-ročného muža, ktorý ležal na ceste. Na sebe nemal žiadne reflexné prvky. Zrážku neprežil. Vodičovi alkohol nezistili. Košice, 21. október 2019. Foto: SITA/KR PZ Košice.

Polícia hľadá svedkov nehody, ktorá sa stala v nedeľu o 23:20 na Lesnej ulici v obci Poproč v okrese Košice – okolie. Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, vodič BMW zrazil chodca, ktorý nehodu neprežil. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť, je možné oznámiť na linke 158, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na facebookovej stránke polície.

POLÍCIA: Tragická dopravná nehoda
Tragická dopravná nehoda sa stala nedeľu v Košickom kraji krátko pred polnocou v obci Poproč v okrese Košice – okolie. Dvadsaťjedenročný vodič BMW zrazil 67-ročného muža, ktorý ležal na ceste. Na sebe nemal žiadne reflexné prvky. Zrážku neprežil. Vodičovi alkohol nezistili. Košice, 21. október 2019. Foto: SITA/KR PZ Košice.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom