Foto: Polícia hľadá vodiča, ktorý zrazil 85-ročnú starenku

POLÍCIA: Dopravná nehoda s tragickými následkami
Polícia hľadá vodiča, ktorý ešte 16. februára predpoludním na parkovisku za Priorom na Ulici SNP vo Zvolene narazil pri cúvaní do 85-ročnej ženy. Dôchodkyni vtedy pomohol vstať a keďže nežiadala inú pomoc, odišiel. Pri nehode však bola chodkyňa ťažko zranená a 6. marca zomrela. Pomôcť by mohli aj prípadní svedkovia. Bratislava, 23. apríl 2018. Foto: SITA/KR PZ Banská Bystrica

BRATISLAVA/ZVOLEN 23. apríla (WebNoviny.sk) – Polícia hľadá vodiča, ktorý ešte 16. februára predpoludním na parkovisku za Priorom na Ulici SNP vo Zvolene narazil pri cúvaní do 85-ročnej ženy. Dôchodkyni vtedy pomohol vstať a keďže nežiadala inú pomoc, odišiel.

Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, pri nehode však bola chodkyňa ťažko zranená a 6. marca zomrela. Pomôcť by mohli aj prípadní svedkovia. Ozvať sa môžu na linke 158, prípadne sa prihlásiť na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

POLÍCIA: Dopravná nehoda s tragickými následkami
Polícia hľadá vodiča, ktorý ešte 16. februára predpoludním na parkovisku za Priorom na Ulici SNP vo Zvolene narazil pri cúvaní do 85-ročnej ženy. Dôchodkyni vtedy pomohol vstať a keďže nežiadala inú pomoc, odišiel. Pri nehode však bola chodkyňa ťažko zranená a 6. marca zomrela. Pomôcť by mohli aj prípadní svedkovia. Bratislava, 23. apríl 2018. Foto: SITA/KR PZ Banská Bystrica.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom