Foto: Polícia pátra po žene, ktorá je podozrivá z krádeže kabelky v Kauflande

POLÍCIA: Pomoc pri zistení totožžnosti
Krádež kabelky sa stala ešte 31. októbra v obchodnom centre Kaufland v Nitre. Šesťdesiatpäťročnej žene odcudzili kabelku s finančnou hotovosťou, mobilom a dokladmi. Krádežou vznikla okradnutej škoda asi za 1 400 eur. Polícia prípad vyšetruje ako prečin krádeže a pátra po totožnosti ženy z kamerových záznamov, ktorá by mohlado prípadu vniesť viac svetla. Bratislava, 27. november 2018. Foto: SITA/KR PZ Nitra.

BRATISLAVA 27. novembra (WebNoviny.sk) – Polícia žiada v súvislosti s krádežou kabelky v obchodnom centre Kaufland v Nitre o pomoc pri zisťovaní totožnosti ženy, ktorú zachytili bezpečnostné kamery.

Ako ďalej agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, 65-ročnej žene ešte 31. októbra odcudzili kabelku s finančnou hotovosťou, mobilom a dokladmi. Krádežou vznikla okradnutej škoda asi za 1 400 eur.

„Polícia prípad vyšetruje ako prečin krádeže a viac svetla do prípadu by mohla vniesť práve osoba na záberoch,“ uviedla Čuháková. Informácie k totožnosti osoby je možné podať polícii na telefónnom čísle 158, prípadne do osobnej správy na facebookovej stránke Polícia Slovenskej republiky.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom