Foto: Pomôžte polícii, hľadá páchateľa násilnej lúpeže

Páchateľ, lužany
Levická polícia pátra po zatiaľ neznámom páchateľovi lúpeže, ktorá sa stala v pondelok 24. júla v Tekovských Lužanoch (okr. Levice). Lupič vtrhol do unimobunky, ktorá slúži ako kancelária predajne stavebnín a napadol 67-ročného muža. Kovovým tĺčikom na mäso ho udieral asi 20-krát do hlavy. Polícia prosí verejnosť o pomoc pri pátraní po lupičovi vo veku 18 až 25 rokov, vysokom asi 170 centimetrov, štíhlej až strednej postavy. Má krátke hnedé vlasy a svetlú pokožku. Bratislava, 27. júl 2017. Foto: SITA/KR PZ Nitra.

BRATISLAVA 27. júla (WebNoviyn.sk) – Levická polícia pátra po zatiaľ neznámom páchateľovi lúpeže, ktorá sa stala v pondelok 24. júla v Tekovských Lužanoch (okr. Levice).

Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, lupič vtrhol do unimobunky, ktorá slúži ako kancelária predajne stavebnín a napadol 67-ročného muža. Kovovým tĺčikom na mäso ho udieral asi 20-krát do hlavy. Muž utrpel pri útoku zranenia, z ktorých sa bude liečiť približne 10 dní. Lupičovi za tento zločin hrozí väzenie na sedem až 12 rokov.

Polícia prosí verejnosť o pomoc pri pátraní po lupičovi vo veku 18 až 25 rokov, vysokom asi 170 centimetrov, štíhlej až strednej postavy. Má krátke hnedé vlasy a svetlú pokožku. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri vypátraní páchateľa, možno oznámiť na bezplatnom čísle polície 158.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom