Foto: Titul Miss Press 2017 získala Petra Varaliová, vôbec to nečakala

Petra Varaliová
Miss Press Petra Varaliová počas tlačovej besedy súťaže Miss Slovensko 2017 spojenej s voľbou Miss Press. Bratislava, 26. apríl 2017. Foto: SITA/Marko Erd

BRATISLAVA 26. apríla (WebNoviny.sk) – Titul Miss Press 2017 získala v stredu v bratislavskom hoteli DoubleTree By Hilton 19-ročná Petra Varaliová z Bardejova.

Mladú finalistku úspech prekvapil aj potešil. „Ja som z tohto titulu veľmi šťastná, vôbec som to nečakala, do poslednej chvíle som neverila, že bude vyhlásené práve moje meno,“ povedala v rozhovore pre agentúru SITA Varaliová, ktorá sa domnieva, že novinárov očarila najmä pohľadom, jemným výzorom a skromnosťou. „Na tom staviam svoj úspech aj počas finále,“ dodala mladá tmavovláska.

Finálový večer už v sobotu

Finálový večer Miss Slovensko 2017 sa uskutoční v sobotu 29. apríla v Incheba Expo Aréne, pričom ho v priamom prenose odvysiela TV JOJ.

Diváci sa podľa riaditeľky súťaže Karolíny Chomistekovej môžu tešiť na skvelú Fashion Show, v rámci ktorej dievčatá predvedú modely viacerých úspešných slovenských návrhárov.

„Každý si príde na svoje. Dievčatá sa odprezentujú v tradičných krojových odevoch a pripravené máme aj také úsmevné ružové modely a elegantnejšiu kolekciu,“ prezradila Chomisteková.

Moderátorom večera Libor Bouček

Program finále zároveň dotvorí niekoľko hudobných čísel. Na pódiu sa predstavia Samuel Tomeček a Suvereno, Martin Chodúr, SĽUK a ďalší. Moderátorom večera bude Libor Bouček.

O absolútnej víťazke súťaže rozhodne odborná sedemčlenná porota. Diváci budú môcť počas večera zároveň online hlasovať za svoju EVA Miss Sympatia. Výťažok z hlasovania poputuje na charitatívny projekt Srdce pre deti.

Miss Slovensko 2017 získa postup na Miss World 2017, automobil, honorovanú zmluvu od produkčného domu Forza, exkluzívne bývanie pri Dunaji na jeden rok a ďalšie ceny.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Martin ChodúrSamuel Tomeček