Foto: V prípade nehody, pri ktorej zomrela mladá rodina, začali trestné stíhanie

Nehoda na ceste I/66
V prípade tragickej nehody, ktorá si v nedeľu medzi Šahami a Hrkovcami v Levickom okrese vyžiadala život štvorčlennej rodiny, začala polícia trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví. Dvadsaťštyriročný vodič Seatu Cordoba prešiel do protismeru a čelne sa zrazil so zájazdovým autobusom. Po zrážke auto začalo horieť. Okrem mladého vodiča v aute zahynula aj 27-ročná žena a dve deti (3 a 5 r.). Vodičovi autobusu alkohol nezistili, v krvi vodiča osobného auta to budú zisťovať pri pitve. Bratislava, 18. september 2017. Foto: www.facebook.com.

BRATISLAVA/LEVICE 18. septembra (WebNoviny.sk) – V prípade tragickej nehody, ktorá si v nedeľu medzi Šahami a Hrkovcami v Levickom okrese vyžiadala život štvorčlennej rodiny, začala polícia trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví.

Podľa doterajších informácií 24-ročný vodič Seatu Cordoba prešiel do protismeru a čelne sa zrazil so zájazdovým autobusom. Po zrážke auto začalo horieť.

Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, okrem mladého vodiča v aute zahynula aj 27-ročná žena a dve deti (3 a 5 r.). Vodičovi autobusu alkohol nezistili, v krvi vodiča osobného auta to budú zisťovať pri pitve. Presné okolnosti nehody a mieru zavinenia polícia vyšetruje.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom