Foto: Vodič Iveca zrazil 31-ročného muža, ktorý bol v strede cesty

POLÍCIA: Tragická dopravná nehoda
Vážna nehoda sa stala v pondelok v noci v katastri obce Pašková v okrese Rožňava. Mladý vodič Iveca zrazil 31-ročného muža, ktorý ležal, alebo sedel v strede cesty. Šofér práve vyšiel zo zákruty a zrážke už nestihol zabrániť. Muž, ktorý zomrel na mieste, nemal žiadne reflexné prvky. Dvadsaťosemročnému vodičovi alkohol nezistili, či bol pod vplyvom alkoholu muž z okresu Revúca bude známe až po pitve. Presné okolnosti nehody a mieru zavinenia polícia vyšetruje. Bratislava, 11. jún 2019. Foto: SITA/KR PZ Košice.

BRATISLAVA/ROŽŇAVA 11. júna (WebNoviny.sk) – Vážna nehoda sa stala v pondelok v noci v katastri obce Pašková v okrese Rožňava. Mladý vodič Iveca zrazil 31-ročného muža, ktorý ležal, alebo sedel v strede cesty.

Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, šofér práve vyšiel zo zákruty a zrážke už nestihol zabrániť.

Muž, ktorý zomrel na mieste, nemal žiadne reflexné prvky. Dvadsaťosemročnému vodičovi alkohol nezistili, či bol pod vplyvom alkoholu muž z okresu Revúca bude známe až po pitve. Presné okolnosti nehody a mieru zavinenia polícia vyšetruje.

POLÍCIA: Tragická dopravná nehoda
Vážna nehoda sa stala v pondelok v noci v katastri obce Pašková v okrese Rožňava. Mladý vodič Iveca zrazil 31-ročného muža, ktorý ležal, alebo sedel v strede cesty. Šofér práve vyšiel zo zákruty a zrážke už nestihol zabrániť. Muž, ktorý zomrel na mieste, nemal žiadne reflexné prvky. Dvadsaťosemročnému vodičovi alkohol nezistili, či bol pod vplyvom alkoholu muž z okresu Revúca bude známe až po pitve. Presné okolnosti nehody a mieru zavinenia polícia vyšetruje. Bratislava, 11. jún 2019.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom