Foto: Vodička Renaultu zomrela po zrážke s BMW, 85-ročný muž zišiel z cesty a narazil do pňa

POLÍCIA: Dopravná nehoda
Dopravná nehoda medzi Hnúšťou a Ratkovou. Osemdesiatpaťročný vodič Daewoo Tico nezvládol ostrú zákrutu, pravdepodobne pre náhlu zdravotnú indispozíciu zišiel z cesty a narazil do pňa. Auto sa pretočilo a zostalo na boku v priekope. Vodič zomrel, presná príčina jeho smrti bude známa až po pitve. Hnúšťa, 18. október 2017. Foto: SITA/KR PZ Banská Bystrica.

BRATISLAVA/BANSKÁ BYSTRICA 19. októbra (WebNoviny.sk) – V Banskobystrickom kraji sa v stredu stali dve tragické nehody. Podvečer pri Žarnovici, v blízkosti časti Revištské Podzámčie sa zrazili dve autá.

Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, 51-ročná vodička BMW odbočovala vľavo na cestný privádzač R1 a zrazila sa s protiidúcim Renaultom Clio.

Vodička BMW skončila v nemocnici s podozrením na úraz hlavy, alkohol jej nezistili. Šesťdesiatsedemročná vodička Renaultu zo Žarnovice po prevoze do nemocnice zomrela. V prípade je začaté trestné stíhanie pre usmrtenie.

Ráno medzi Hnúšťou a Ratkovou 85-ročný vodič Daewoo Tico nezvládol ostrú zákrutu, pravdepodobne pre náhlu zdravotnú indispozíciu zišiel z cesty a narazil do pňa. Auto sa pretočilo a zostalo na boku v priekope. Vodič zomrel, presná príčina jeho smrti bude známa až po pitve.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom