Foto: Vojenské kúpele v Piešťanoch prešli rekonštrukciou, vojaci budú mať lepšiu starostlivosť

Piešťany, vojenské kúpele, rekonštrukcia
Minister obrany SR Peter Gajdoš (vpredu) počas návštevy zrekonštruovaného Vojenského kúpeľného ústavu v Piešťanoch. Bratislava, 12. február 2019. Foto: SITA/MO SR.

BRATISLAVA 13. februára (WebNoviny.sk) – Vojenský kúpeľný ústav v Piešťanoch prešiel výraznou rekonštrukciou. Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, cieľom rekonštrukcie bolo v rámci zlepšovania sociálnej a zdravotnej starostlivosti o vojakov zvýšiť kvalitu ponúkaných služieb.

Profesionálni vojaci tak môžu po novom využiť viac procedúr v zmodernizovaných priestoroch. Ako ďalej uvádza rezort obrany, výraznou rekonštrukciou hotela Granit v Piešťanoch prešli najmä priestory kúpeľnej starostlivosti, a to prostredníctvom prestavby a redizajnu rehabilitačného bazéna a zrkadliska.

Novinkou je tiež kryté a vyhrievané prepojenie medzi vonkajším a vnútorným bazénom, ako aj vyšší počet ponúkaných procedúr. „Výraznou obnovou prešli aj ubytovacie priestory a vybavenie kuchyne, chodieb, ako aj hotelových izieb,“ podotkla hovorkyňa.

S rekonštrukciou hotela Granit Piešťany začala HOREZZA, akciová spoločnosť patriaca pod rezort obrany v decembri 2018, aktuálne je už zariadenie vojakom opäť plne k dispozícii.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Danka CapákováPeter Gajdoš
Firmy a inštitúcie MO Ministerstvo obrany SR