Foto: Žene ukradla peňaženku a chcela vybrať peniaze, polícia pátra po osobe z kamerového záznamu

krádež peňaženky, Prešov
Polícia pátra po totožnosti neznámej osoby z kamerových záznamov. Ešte vlani 18. októbra v obchode na Bardejovskej ulici v Prešove ukradli zákazníčke peňaženku z kabelky položenej v nákupnom vozíku. Mala v nej peniaze, doklady, ale aj platobné karty. Krátko po čine zaznamenali v neďalekom bankomate pokus o výber peňazí. V súvislosti s objasňovaním tohto prípadu hľadajú neznámu ženu na fotke. Bratislava, 1. február 2019. Foto: SITA/KR PZ Prešov - koláž WBN

BRATISLAVA/PREŠOV 1. februára (WebNoviny.sk) – S ukradnutou kartou sa pokúsili vybrať peniaze, no neúspešne. Polícia teraz pátra po totožnosti neznámej osoby z kamerových záznamov.

Ako agentúru SITA informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, ešte vlani 18. októbra v obchode na Bardejovskej ulici v Prešove ukradli zákazníčke peňaženku z kabelky položenej v nákupnom vozíku.

Mala v nej peniaze, doklady, ale aj platobné karty. Krátko po čine zaznamenali v neďalekom bankomate pokus o výber peňazí. V súvislosti s objasňovaním tohto prípadu hľadajú neznámu ženu na fotke.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť, je možné oznámiť na linke 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na oficiálnej facebookovej stránke polície.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PZ Policajný zbor SR