Foto: Žene z kabelky ukradli 400 eur, polícia hľadá muža z kamerových záznamov

POLÍCIA: Pátranie po totožžnosti
Policajti objasňujú piatkovú krádež v obchodnom centre na Pribinovej ulici v Bratislave. V reštauračnej časti neznámy páchateľ ukradol žene 400 eur z kabelky, ktorú mala zavesenú cez stoličku. V súvislosti s objasňovaním tohto činu hľadajú muža z kamerových záznamov. Svojimi informáciami by mohol prispieť k objasneniu tohto činu. Bratislava, 11. marec 2019. Foto: SITA/KR PZ Bratislava.

BRATISLAVA 11. marca (WebNoviny.sk) – Policajti objasňujú piatkovú krádež v obchodnom centre na Pribinovej ulici v Bratislave.

V reštauračnej časti neznámy páchateľ ukradol žene 400 eur z kabelky, ktorú mala zavesenú cez stoličku. V súvislosti s objasňovaním tohto činu hľadajú muža z kamerových záznamov.

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, svojimi informáciami by mohol prispieť k objasneniu tohto činu.

Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri vypátraní osoby zo záznamu, je možné oznámiť na linke 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na oficiálnej facebookovej stránke polície.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom