Amazon otvoril logistické centrum v Seredi, zamestnal už tisíc ľudí

1 / 29
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Amazon otvoril logistické centrum v Seredi, zamestnal už tisíc ľudí

AMAZON: Nové logistické centrum v Seredi
Foto: SITA/Martin Havran

Logo spoločnosti Amazon a budova nového logistického centra Amazon na Slovensku počas slávnostného otvorenia centra. Sereď, 14. november 2017.

1 / 29
Ďalšia fotka
AMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAmazonAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Otvorenie nového centra v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v SerediAMAZON: Nové logistické centrum v Seredi

Najčítanejšie za 24 hodín

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies