Česi prestrieľali Američanov, ale bronzové medaily nezískali

1 / 33
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Česi prestrieľali Američanov, ale bronzové medaily nezískali

Zápas o bronz: USA - Česko
Foto: SITA/AP

Český obranca Jakub Nakládal v súboji s Američanom Benom Smithom pred brankárom Ondřejom Pavelcom počas zápasu o tretie miesto na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 17. máj 2015.

1 / 33
Ďalšia fotka
Zápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoZápas o bronz: USA - ČeskoČesi prestrieľali Američanov, ale bronzové medaily nezískaliČesi prestrieľali Američanov, ale bronzové medaily nezískaliČesi prestrieľali Američanov, ale bronzové medaily nezískaliČesi prestrieľali Američanov, ale bronzové medaily nezískaliČesi prestrieľali Američanov, ale bronzové medaily nezískali

Odporúčané články

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.