Útočník Chicaga Blackhawks Jonathan Toews v súboji s Jasonom Garrisonom (5) z Tampy Bay pred brankárom Andrejom Vasilevským počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom 'blesky' prehrali 1:2 a stav série je tak vyrovnaný 2:2. Chicago, 10. jún 2015.Foto: SITA/AP
Hráč Chicaga Jonathan Toews (vpravo) strieľa gól do brány Tampy počas druhej tretiny štvrtého finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Fanúšik Chicaga prišiel podporiť svoj tím počas štvrtého finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford (vľavo) odráža puk hráča Tampy Antona Stralmana (vpravo) počas prvej tretiny štvrtého finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Útočník Chicaga Blackhawks Brandon Saad po štvrtom finálovom zápase NHL, v ktorom jeho tím porazil Tampu Bay 2:1 a vyrovnal stav série na 2:2. Chicago, 10. jún 2015.Foto: SITA/AP
Brankár Tampy Bay Andrej Vasilevskij počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom 'blesky' prehrali na ľade Chicaga 1:2 a série je tak vyrovnaná 2:2. Chicago, 10. jún 2015.Foto: SITA/AP
Hokejista Chicaga Antoine Vermette (vľavo) pozerá na puk, ktorý má hráč Tampy Cedric Paquette počas druhej tretiny štvrtého finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Útočník Tampy Bay Alex Killorn prekonáva brankára Chicaga Blackhawks Coreyho Crawforda počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom 'blesky' prehrali 1:2 a stav série je tak vyrovnaný 2:2. Chicago, 10. jún 2015.Foto: SITA/AP
Hráč Tampy Alex Killorn (uprostred) spadol pred bránkou Coreyho Crawforda (vľavo) počas prvej tretiny finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Hokejista Chicaga Jonathan Toews (vľavo) skóruje počas druhej tretiny štvrtého finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Gólman Tampa Bay Andrej Vasilevskij sa pozerá na puk, ktorý mieri k hráčovi Chicaga Marcusovi Krugerovi počas druhej tretiny štvrtého finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Hokejisti Tampy sa spolu s gólmanom Andrejom Vasilevskim pozerajú, či sa puk dostal do bránky počas druhej tretiny štvrtého finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Fanúšička Chicaga počas štvrtého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks porazili Tampu Bay 2:1 a vyrovnali stav série na 2:2. Chicago, 10. jún 2015.Foto: SITA/AP
Hráč Chicaga Andrew Shaw (vpravo) sa snaž získať puk od hokejistu Tampy Alexa Killorna (vľavo) počas prvej tretiny štvrtého finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford (uprostred) sa snaží chytiť puk od hráča Tampy Ryana Callahana (vľavo) počas prvej tretiny štvrtého finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Radosť hokejistov Chicaga Jonathana Toewsa (vľavo) a jeho spoluhráča Patricka Sharpa po strelení gólu počas druhej tretiny štvrtého finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Hráč Chicaga Jonathan Toews (uprostred) sa snaží uniknúť Ondrejovi Palátovi (vľavo) počas druhej tretiny štvrtého finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Hráč Chicaga Jonathan Toews (vpravo) sa snažil dostať puk do brány Tampy počas druhej tretiny finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Radosť hráčov Tampy po skórovaní do bránky Chicaga počas druhej tretiny štvrtého finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Gólman Tampy Andrej Vasilevskij (vľavo) chytá puk hráča Chicaga Marcusa Krugera (vpravo) počas prvej tretiny finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Hokejista Chicaga Jonathan Toews (vpravo) spadol pri bránke gólmana Tampy počas druhej tretiny štvrtého finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP