Colníci zaistili na letisku nelegálne dovezené potraviny

1 / 10
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Colníci zaistili na letisku nelegálne dovezené potraviny

colníci, letisko Bratislava, mäso
Foto: SITA/Colný úrad Bratislava

Colníci na bratislavskom letisku riešia z roka na rok viac prípadov nelegálneho dovozu mäsa, mäsových a mliečnych výrobkov z krajín mimo EÚ. Od začiatku tohto roka zaistili takmer 82 kg tohto tovaru, z toho vyše 37 kg surového mäsa a výrobkov z neho len minulý mesiac. Privážali ich hlavne občania z Ruska, Ukrajiny a Macedónska. Najväčšie množstvo mäsových výrobkov, viac ako 18 kg, mal v osobnej batožine Macedónec, ktorý priletel do Bratislavy zo Skopje. Bratislava, 16. máj 2019.

1 / 10
Ďalšia fotka
colníci, letisko Bratislava, mäsocolníci, letisko Bratislava, mäsocolníci, letisko Bratislava, mäsocolníci, letisko Bratislava, mäsocolníci, letisko Bratislava, mäsocolníci, letisko Bratislava, mäsocolníci, letisko Bratislava, mäsocolníci, letisko Bratislava, mäsocolníci, letisko Bratislava, mäso

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X