Srbský tenista Novak Djokovič s víťaznou trofejou po finálovom zápase na Australian Open, v ktorom za 219 minút porazil Brita Andyho Murrayho 7:6 (5), 6:7 (4), 6:3, 6:0. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Fanúšičky počas finálového zápasu Australian Open medzi lídrom svetového rebríčka Novakom Djokovičom a Britom Andym Murraym. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Po siedmom geme druhého setu finále Australian Open vbehli na kurt Rod Laver Areny narušitelia pravdepodobne protestujúci proti politike Austrálie voči utečencom po mori (biele tričko s nápisom Australia Open for Refugees). Ochranka okamžite utvorila kordón okolo hráčov, dostala situáciu pod kontrolu, niekoľko osôb s transparentom vyviedli z hľadiska. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Britský tenista Andy Murray počas finálového zápasu Australian Open, v ktorom bojoval o grandslamový titul s lídrom svetového rebríčka Novakom Djokovičom. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Srbský tenista Novak Djokovič počas finálového zápasu Australian Open, v ktorom bojoval o grandslamový titul s Britom Andym Murraym. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Zľava: Líder svetového rebríčka Novak Djokovič a britský tenista Andy Murray po finálovom zápase Australian Open. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Britský tenista Andy Murray počas finálového zápasu Australian Open, v ktorom prehral s lídrom svetového rebríčka Novakom Djokovičom za 219 minút 6:7 (5), 7:6 (4), 3:6, 0:6. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Zľava: Britský tenista Andy Murray a Srb Novak Djokovič pózujú fotografom pred finálovým zápasom na Australian Open. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Srbský tenista Novak Djokovič počas finálového zápasu Australian Open, v ktorom porazil Brita Andyho Murrayho za 219 minút 7:6 (5), 6:7 (4), 6:3, 6:0. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Britský tenista Andy Murray počas finálového zápasu Australian Open, v ktorom bojoval o titul s lídrom svetového rebríčka Novakom Djokovičom. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Tréner srbského tenistu Novaka Djokoviča Boris Becker počas finálového zápasu Australian Open, v ktorom jeho zverenec bojoval o grandslamový titul s Britom Andym Murraym. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Fanúšikovia Novaka Djokoviča počas finálového zápasu Australian Open, v ktorom Srb bojoval o grandslamový titul s Britom Andym Murraym. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Priateľka britského tenistu Andyho Murrayho Kim Searsová počas finálového zápasu na Australian Open. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Srbský tenista Novak Djokovič sa teší z víťazstva po finálovom zápase Australian Open, v ktorom za 219 minút porazil Brita Andyho Murrayho 7:6 (5), 6:7 (4), 6:3, 6:0. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Srbský tenista Novak Djokovič komunikuje s rozhodcom počas finálového zápasu Australian Open, v ktorom bojoval o grandslamový titul s Britom Andym Murraym. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Britský tenista Andy Murray gratuluje lídrovi svetového rebríčka Novakovi Djokovičovi k víťazstvu po finálovom zápase Australian Open. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Britský tenista Andy Murray po finálovom zápase Australian Open, v ktorom prehral s lídrom svetového rebríčka Novakom Djokovičom za 219 minút 6:7 (5), 7:6 (4), 3:6, 0:6. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP
Ošetrovaný srbský tenista Novak Djokovič počas finálového zápasu Australian Open, v ktorom bojoval o grandslamový titul s Britom Andym Murraym. Melbourne, 1. február 2015.Foto: SITA/AP