Brankár Andrej Vasilijevskij (Tampa Bay Lightning) zastavil pokus Tylera Seguina (Dallas Stars) streliť gól počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Joe Pavelski (Dallas Stars) korčuľuje počas rozohrievania pred piatym finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Joe Pavelski (Dallas Stars) zhadzuje puky na ľad na začiatku rozohrievania pred piatym finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Victor Hedman (Tampa Bay Lightning) pred začiatkom piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: archívne, Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Brankár Anton Chudobin (Dallas Stars) chytá strelu počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 3:2 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” 2:3. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Pravé krídlo Corey Perry (Dallas Stars) strieľa gól do siete Andreja Vasilijevského (Tampa Bay Lightning) počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Brankár Andrej Vasilijevskij (Tampa Bay Lightning) zastavil strelu Denisa Gurianova (34, Dallas Stars) počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Blake Coleman (Tampa Bay Lightning) vrazil do Nicka Caamana (Dallas Stars), ktorý následne vrazil do mantinelu počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Justin Doling (Dallas Stars) vrazil do slovenského obrancu Erika Černáka (Tampa Bay Lightning) počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Ondrej Palát a Nikita Kučerov (obaja Tampa Bay Lightning) oslavujú strelený gól do siete Dallasu Stars počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Brankár Anton Chudobin a Jamie Benn (obaja Dallas Stars) sledujú odrazený puk počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Anton Chudobin (Dallas Stars) zastavil strelu Ondreja Paláta (Tampa Bay Lightning) za účasti Mira Heiskanena (Dallas Stars) počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Corey Perry (Dallas Stars) spadol na brankára Andreja Vasilijevského (Tampa Bay Lightning), keď sa snažil streliť gól počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Stret hráčov Dallasu Stars a Tampy Bay Lightning počas druhej tretiny piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Jamie Benn (Dallas Stars) a Ondrej Palat (Tampa Bay Lightning) bojujú o vyrazený puk pri bránke Antona Chudobina (Dallas Stars) počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Nikita Kučerov (86, Tampa Bay Lightning) a Ondrej Palát (18, Tampa Bay Lightning) sa tešia zo streleného gólu do bránky Antona Chudobina (Dallas Stars) počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Joe Pavelski a Tyler Seguin (obaja Dallas Stars) sa tešia z gólu do siete Tampy Bay Lightning počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Mikhail Sergačev, Erik Černák a Brayden Point (všetci Tampa Bay Lightning) oslavujú gól proti Dallasu Stars počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Corey Perry (Dallas Stars) oslavuje víťazstvo po góle v druhom predĺžení po konci piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.