Križovatku Prievoz odovzdali do užívania (fotografie)

1 / 8
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Križovatku Prievoz odovzdali do užívania (fotografie)

prvá etapa prác, križovatka Prievoz
Foto: SITA/Branislav Bibel

Manažér D4R7 Construction s.r.o. Zdeněk Krejčí počas odovzdania do užívania 1.etapy rekonštrukčných prác na križovatke Prievoz, ktorá je zrekonštruovaná v rámci výstavby D4R7. Cieľom projektu diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7 je vybudovanie južnej časti nultého obchvatu Bratislavy a časti južnej siete rýchlostných ciest spájajúcich západ a východ Slovenska. Stavebné práce sú celkovo rozdelené na šesť etáp po dobu dvoch rokov. Bratislava, 9. august 2019.

1 / 8
Ďalšia fotka
prvá etapa prác, križovatka Prievozprvá etapa prác, križovatka Prievozprvá etapa prác, križovatka Prievozprvá etapa prác, križovatka Prievozprvá etapa prác, križovatka Prievozprvá etapa prác, križovatka Prievozprvá etapa prác, križovatka Prievoz

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X