MS v hokeji 2019: Francúzsko - Veľká Británia
Hokejisti Veľkej Británie sa tešia z triumfu nad Francúzskom 4:3 po predĺžení v zápase A-skupiny na MS v hokeji 2019, ktorý ich udržal medzi elitou. Košice, 20. máj 2019.Foto: SITA/AP.
Rudolfs Balcers, Jesper Bratt, MS v hokeji 2019
Švéd Jesper Bratt s súboji s lotyšským útočníkom Rudolfom Balcersom počas zápasu B-skupiny na MS v hokeji 2019. Bratislava, 20. máj 2019.Foto: SITA/AP.
Zákrok francúzskeho gólmana Floriana Hardyho počas zápasu A-skupiny na MS v hokeji 2019 proti Veľkej Británii. Košice, 20. máj 2019.Foto: SITA/AP.
MS v hokeji 2019: Kanada - Dánsko
Kanaďan Anthony Cirelli padá po súboji s dánskym obrancom Oliverom Lauridsenom počas zápasu B-skupiny na MS v hokeji 2019. Bratislava, 20. máj 2019.Foto: SITA/AP.
Zákrok kanadského brankára Cartera Harta počas zápasu B-skupiny proti Dánsku na MS v hokeji 2019. Bratislava, 20. máj 2019.Foto: SITA/AP.
Ben Bowns, MS v hokeji 2019
Zákrok britského gólmana Bena Bownsa po zakončení francúzskeho útočníka Alexandra Texiera počas zápasu A-skupiny na MS v hokeji 2019. Košice, 20. máj 2019.Foto: SITA/AP.
Závar pred bránkou Bena Bownsa počas zápasu A-skupiny na MS v hokeji 2019 medzi Veľkou Britániou a Francúzskom. Košice, 20. máj 2019.Foto: SITA/AP.
Francúz Antonin Manavian sa teší z gólu svojho spoluhráča Anthonyho Recha v sieti Veľkej Británie počas zápasu A-skupiny na MS v hokeji 2019. Košice, 20. máj 2019.Foto: SITA/AP.
Brit Robert Farmer sa teší zo svojho gólu v sieti Francúzska počas zápasu A-skupiny na MS v hokeji 2019. Košice, 20. máj 2019.Foto: SITA/AP.
Dánsky obranca Oliver Lauridsen v súboji s Kanaďanom Tylerom Bertuzzim počas zápasu B-skupiny na MS v hokeji 2019. Bratislava, 20. máj 2019.Foto: SITA/AP.
Brit Robert Dowd sa so spoluhráčom Benom O'Connorom teši zo svojhom gólu v sieti Francúzska počas zápasu A-skupiny na MS v hokeji 2019. Košice, 20. máj 2019.Foto: SITA/AP.
Útočník Ben Davies strieľa gól v predĺžení zápasu A-skupiny na MS v hokeji 2019, v ktorom rozhodol o triumfe Veľkej Británie nad Francúzskom. Košice, 20. máj 2019.Foto: SITA/AP.
Francúzsky útočník Antonin Manavian (vpravo) sa teší z gólu svojho spoluhráča Anthonyho Recha (vľavo) počas zápasu A-skupiny na MS v hokeji 2019. Košice, 20. máj 2019.Foto: SITA/AP.
MS v hokeji 2019: Rakúsko - Taliansko
Hráči Talianska sa tešia z gólu v sieti Rakúska počas zápasu B-skupiny na MS v hokeji 2019. Bratislava, 20. máj 2019.Foto: SITA/AP.
Kanaďan Pierre-Luc Dubois sa so spoluhráčom Jonathanom Marchessaultom teší zo svojho gólu v sieti Dánska počas zápasu B-skupiny na MS v hokeji 2019. Bratislava, 20. máj 2019.Foto: SITA/AP.