Na strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľník

1 / 25
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľník

Na strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľník
Foto: SITA/Peter Rusko

Miesto, kde havaroval vrtuľník Bell 429. Záchranársky vrtuľník spoločnosti AIR – TRANSPORT EUROPE (ATE) sa zrútil v lokalite Bukovina pri obci Strelníky. Haváriu neprežili traja členovia posádky a pacient. Strelníky, 8. september 2016.

1 / 25
Ďalšia fotka
Na strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľníkNa strednom Slovensku sa zrútil záchranársky vrtuľník

Najčítanejšie za 24 hodín

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.