Najkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de France

1 / 37
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de France

Najkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de France
Foto: SITA/AP

Slovenský cyklista Peter Sagan počas pätnástej etapy 102. ročníka Tour de France, ktorá merala 183 km a viedle z Mende do Valence a obsadil v nej štvrtú priečku. V záverečnom špurte Sagana predbehli Nemci André Greipel s Johnom Degenkolbom a Nór Alexander Kristoff. 19. júl 2015.

1 / 37
Ďalšia fotka
Najkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty z poslednej etapy Tour de France 2015Najkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty z poslednej etapy Tour de France 2015Najkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty z poslednej etapy Tour de France 2015Najkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de FranceNajkrajšie momenty Petra Sagana na Tour de France

Najčítanejšie za 24 hodín

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.