Najkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokeji

1 / 25
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokeji

Slováci prehrali drámu s Rusmi, ale získali cenný bod
Foto: SITA/Ján Viazanička

Maskot Bob pred zápasom Slovensko – Rusko základnej B-skupiny majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2015 v Českej republike. Ostrava, Česká republika, 10. máj 2015.

1 / 25
Ďalšia fotka
Slováci prehrali drámu s Rusmi, ale získali cenný bodNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiNajkrajšie momenty z desiateho dňa MS v hokejiSlováci prehrali drámu s Rusmi, ale získali cenný bodSlovensko - RuskoSlovensko - RuskoSlovensko - RuskoSlováci prehrali drámu s Rusmi, ale získali cenný bodSlováci prehrali drámu s Rusmi, ale získali cenný bodSlováci prehrali drámu s Rusmi, ale získali cenný bod

Odporúčané články

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.