Srbský tenista Novak Djokovič s víťaznou trofejou po finálovom zápase Wimbledonu, v ktorom zdolal Švajčiara Rogera Federera za 175 minút 7:6 (1), 6:7 (10), 6:4, 6:3. Londýn, 12. júl 2015.Foto: SITA/AP
Radosť srbského tenistu Novaka Djokoviča po finálovom zápase na Wimbledone, v ktorom zdolal Švajčiara Rogera Federera 7:6 (1), 6:7 (10), 6:4, 6:3 za 175 minút . Londýn, 12. júl 2015.Foto: SITA/AP
Herec Benedict Cumberbatch počas finálového zápasu mužskej dvojhry medzi Srbom Novakom Djokovičom a Švajčiarom Rogerom Federerom. Londýn, 12. júl 2015.Foto: SITA/AP
Švajčiarsky tenista Roger Federer počas finálového zápasu mužskej dvojhry na Wimbledone. Londýn, 12. júl 2015.Foto: SITA/AP
Srbský tenista Novak Djokovič počas finálového zápasu mužskej dvojhry na Wimbledone. Londýn, 12. júl 2015.Foto: SITA/AP
Švajčiarsky tenista Roger Federer počas finálového zápasu na Wimbledone, v ktorom bol jeho súperom prvý muž rebríčka Novak Djokovič. Londýn, 12. júl 2015.Foto: SITA/AP
Manželka Rogera Federera počas finálového zápasu mužskej dvojhry na Wimbledone. Londýn, 12. júl 2015.Foto: SITA/AP
Zľava: Srbský tenista Novak Djokovič a Švajčiar Roger Federer pred finálovým zápasom mužskej dvojhry na Wimbledone. Londýn, 12. júl 2015.Foto: SITA/AP
Švajčiarsky tenista Roger Federer po finálovom zápase Wimbledonu, v ktorom prehral so Srbom Novakom Djokovičom za 175 minút 6:7 (1), 7:6 (10), 4:6, 3:6. Londýn, 12. júl 2015.Foto: SITA/AP
Zľava: Víťaz Wimbledonu 2015 Novak Djokovič a porazený finalista Roger Federer po finálovom zápase, v ktorom srbský tenista zvíťazil 7:6 (1), 6:7 (10), 6:4, 6:3. Londýn, 12. júl 2015.Foto: SITA/AP