Jiří Novotný z Česka (vľavo) a Ryan O’Reilly z Kanady v súboji o puk počas zápasu semifinále na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
Artemij Panarin z Ruska (vľavo) a Jimmy Vesey z USA sledujú puk počas zápasu semifinále na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
Aaron Ekblad z Kanady (vpravo) a Jakub Nakládal z Česka v súboji o puk počas zápasu semifinále na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
Brankár Kanady Mike Smith z Kanady vyráža strelu Romana Červenku z Česka počas zápasu semifinále na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
Zákrok Bena Smitha z USA (vľavo) na Arťoma Anisimova z Ruska počas zápasu semifinále na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
Taylor Hall z Kanady (vzadu vľavo) prekonáva brankára Česka Ondřeja Pavelca počas zápasu semifinále na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
O víťazovi semifinále medzi Ruskom a USA sa rozhodlo až v tretej tretine. Najskôr v 48. minúte trafil presne Sergej Moziakin, potom o tri minúty neskôr aj Alexander Ovečkin. Na 3:0 zvýšil Vadim Šipačov a bodku do prázdnej bránky dal Jevgenij Malkin.Foto: SITA/AP
Matt Duchene z Kanady (vľavo) sa snaží dostať cez Jakuba Klepiša z Česka počas zápasu semifinále na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
Iľja Kovaľčuk z Ruska (vľavo) sa snaží napádať Jakea Gardinera z USA počas zápasu semifinále na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
Nikolaj Kuľomin z Ruska (vľavo) a Justin Faulk z USA v súboji o puk počas zápasu semifinále na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
Nathan Mackinnon z Kanady strieľa na bránku Česka počas zápasu semifinále na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
Skrumáž bred bránkou USA počas zápasu semifinále s Ruskom na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
Ryan O’Reilly z Kanady (vľavo) sa snaží skrotiť puk pred Janom Kolářom z Česka počas zápasu semifinále na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
Ruský hokejista Viktor Tichonov sa hádže za pukom počas semifinálového zápasu proti USA.Foto: SITA/AP
Brent Burns z Kanady (vľavo) sa snaží vystreliť počas zápasu semifinále s Českom na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
Brankár USA Connor Hellebuyck dostáva v semifinálovom zápase prvý gól z hokejky Rusa Sergeja Moziakina.Foto: SITA/AP
Dan Hamhuis z Kanady (vľavo) a Vladimír Sobotka z Česka v súboji o puk počas zápasu semifinále na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
Jack Eichel z USA (vľavo) sa snaží prekonať brankára Ruska Sergeja Bobrovského počas zápasu semifinále na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
Hráči Kanady sa tešia z gólu v bránke Česka počas zápasu semifinále na svetovom šampionáte v hokeji. Praha, 16. máj 2015.Foto: SITA/AP
Hokejisti Ruska nasúkali USA v semifinále štyri góly v tretej tretine, Američania nedali ani jeden.Foto: SITA/AP