NAKA zatkla podozrivých z vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice

1 / 12
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

NAKA zatkla podozrivých z vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice

Zadržanie podozrivých z vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovejnára
Foto: SITA/Polícia SR.

Vo štvrtok 27. septembra skoro ráno polícia na príkaz prokurátorov z Úradu špeciálnej prokuratúry zatkla podozrivých z vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej. Momentálne polícia neposkytuje bližšie informácie, vykonáva domové prehliadky a prvotné úkony. Zatýkalo sa na južnom Slovensku v okolí Kolárova a medzi zatknutými by mal byť vykonávateľ vraždy a osoby, ktoré mu na mieste činu pomáhali. Bratislava, 27. september 2018.

1 / 12
Ďalšia fotka
Zadržanie podozrivých z vraždy Jána Kuciaka a Martiny KušnírovejnáraZadržanie podozrivých z vraždy Jána Kuciaka a Martiny KušnírovejZadržanie podozrivých z vraždy Jána Kuciaka a Martiny KušnírovejZadržanie podozrivých z vraždy Jána Kuciaka a Martiny KušnírovejZadržanie podozrivých z vraždy Jána Kuciaka a Martiny KušnírovejZadržanie podozrivých z vraždy Jána Kuciaka a Martiny KušnírovejZadržanie podozrivých z vraždy Jána Kuciaka a Martiny KušnírovejZadržanie podozrivých z vraždy Jána Kuciaka a Martiny KušnírovejZadržanie podozrivých z vraždy Jána Kuciaka a Martiny KušnírovejZadržanie podozrivých z vraždy Jána Kuciaka a Martiny KušnírovejZadržanie podozrivých z vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej

Najčítanejšie za 24 hodín

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.