Nová čakáreň na Hlavnej stanici v Bratislave

1 / 22
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nová čakáreň na Hlavnej stanici v Bratislave

DOPRAVA: Nová čakáreň na Hlavnej stanici v Bratislave
Foto: SITA/Diana Černáková.

Druhý zľava: Generálny riaditeľ ŽSR Martin Erdössy a minister dopravy a výstavby Árpád Érsek počas otvorenia novej čakárne pre cestujúcich na bratislavskej hlavnej stanici. Bratislava, 14. september 2018.

1 / 22
Ďalšia fotka
DOPRAVA: Nová čakáreň na Hlavnej stanici v BratislaveBRATISLAVA: Nová čakáreň na Hlavnej staniciDOPRAVA: Nová čakáreň na Hlavnej stanici v BratislaveBRATISLAVA: Nová čakáreň na Hlavnej staniciDOPRAVA: Nová čakáreň na Hlavnej stanici v BratislaveBRATISLAVA: Nová čakáreň na Hlavnej staniciDOPRAVA: Nová čakáreň na Hlavnej stanici v BratislaveBRATISLAVA: Nová čakáreň na Hlavnej staniciDOPRAVA: Nová čakáreň na Hlavnej stanici v BratislaveDOPRAVA: Nová čakáreň na Hlavnej stanici v BratislaveBRATISLAVA: Nová čakáreň na Hlavnej staniciBRATISLAVA: Nová čakáreň na Hlavnej staniciBRATISLAVA: Nová čakáreň na Hlavnej staniciBRATISLAVA: Nová čakáreň na Hlavnej staniciBRATISLAVA: Nová čakáreň na Hlavnej staniciBRATISLAVA: Nová čakáreň na Hlavnej staniciBRATISLAVA: Nová čakáreň na Hlavnej staniciBRATISLAVA: Nová čakáreň na Hlavnej staniciBRATISLAVA: Nová čakáreň na Hlavnej staniciBRATISLAVA: Nová čakáreň na Hlavnej staniciBRATISLAVA: Nová čakáreň na Hlavnej stanici

Odporúčané články

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.