Timofej Mozgov z Clevelandu v podkošovom súboji s Draymondom Greenom (23) z Golden State počas prvého finálového zápasu NBA, v ktorom Warriors zvíťazili 108:100 po predĺžení. Oakland, 4. jún 2015.Foto: SITA/AP
Fanúšikovia Golden State sa tešia z víťazstva ich tímu nad Clevelandom po prvom finálovom zápase NBA, v ktorom Warriors zvíťazili 108:100 po predĺžení. Oakland, 4. jún 2015.Foto: SITA/AP
Marreese Speights (5) z Golden State v súboji s Jamesom Jonesom (1) počas prvého finálového zápasu NBA, v ktorom Warriors zvíťazili 108:100 po predĺžení. Oakland, 4. jún 2015.Foto: SITA/AP
Klay Thompson z Golden State fauluje hviezdu Clevelandu LeBrona Jamesa počas prvého finálového zápasu, v ktorom Warriors zvíťazili 108:100 po predĺžení. Oakland, 4. jún 2015.Foto: SITA/AP
Harrison Barnes (40) z Golden State v podkošovom súboji s hviezdou Clevelandu LeBronom Jamesom počas prvého finálového zápasu NBA, v ktorom Warriors zvíťazili 108:100 po predĺžení. Oakland, 4. jún 2015.Foto: SITA/AP
Efektná smeč Andrewa Boguta (12) z Golden State počas prvého finálového zápasu NBA, v ktorom Warriors porazili Cleveland 108:100 po predĺžení. Oakland, 4. jún 2015.Foto: SITA/AP
Draymond Green (23) z Golden State bráni Kyrieho Irvinga (2) z Clevelandu počas prvého finálového zápasu NBA, v ktorom Warriors zvíťazili 108:100 po predĺžení. Oakland, 4. jún 2015.Foto: SITA/AP
Klay Thompson z Golden State bráni Kyrieho Irvinga (2) z Clevelandu počas prvého finálového zápasu NBA, v ktorom Warriors zvíťazili 108:100 po predĺžení. Oakland, 4. jún 2015.Foto: SITA/AP
Hviezda Clevelandu LeBron James diskutuje s rozhodcom Jasonom Phillipsom (23) počas prvého finálového zápasu NBA, v ktorom Cavaliers prehrali s Golden State 100:108 po predĺžení. Oakland, 4. jún 2015.Foto: SITA/AP
Tristan Thompson (13) z Clevelandu sa snaží zablokovať zakončujúceho Andrea Iguodalu (9) z Golden State počas prvého finálového zápasu NBA, v ktorom Warriors zvíťazili 108:100 po predĺžení. Oakland, 4. jún 2015.Foto: SITA/AP
Andre Iguodala (9) z Golden State sa snaží zablokovať strelu hviezdy Clevelandu LeBrona Jamesa počas prvého finálového zápasu NBA, v ktorom Warriors zvíťazili 108:100 po predĺžení. Oakland, 4. jún 2015.Foto: SITA/AP
Klay Thompson (11) z Golden State v podkošovom súboji s hviezdou Clevelandu LeBronom Jamesom počas prvého finálového zápasu NBA, v ktorom Warriors zvíťazili 108:100 po predĺžení. Oakland, 4. jún 2015.Foto: SITA/AP