Obnovia Šafárikovo námestie, osemdesiat percent bude zeleň

1 / 13
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Obnovia Šafárikovo námestie, osemdesiat percent bude zeleň

BRATISLAVA: Šafárikovo námestie
Pohľad na aktuálny stav Šafárikovho námestia. Bratislava, 17. marec 2017. Foto: SITA/Marko Erd

Šafárikovo námestie v bratislavskom Starom Meste obnovia, park bude tvoriť osemdesiat percent zelene. V priestore, ktorý nazývajú Landererov park, budú nové chodníky, detské ihrisko, toalety a prístup bude bezbariérový. Bývalý asfaltový priestor pre otáčanie sa autobusov nahradia lúka a tráva. Fontána Marína tu ostane, v jej okolí bude občerstvenie. Súčasťou nového parku bude aj výbeh pre psov na pri križovatke ulíc Dobrovičova a Alžbetínska. Park bude mať rozlohu približne 2800 metrov štvorcových.

1 / 13
Ďalšia fotka
BRATISLAVA: Šafárikovo námestieBRATISLAVA: Šafárikovo námestieBRATISLAVA: Šafárikovo námestieBRATISLAVA: Šafárikovo námestieBRATISLAVA: Šafárikovo námestieBRATISLAVA: Šafárikovo námestieBRATISLAVA: Šafárikovo námestieBRATISLAVA: Šafárikovo námestieBRATISLAVA: Šafárikovo námestieBRATISLAVA: Šafárikovo námestieVIZUALIZÁCIA: Šafárikovo námestie v BratislaveVIZUALIZÁCIA: Šafárikovo námestie v Bratislave

Najčítanejšie za 24 hodín

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies