Obvinení z úkladnej vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej idú do väzby

1 / 17
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Obvinení z úkladnej vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej idú do väzby

Špecializovaný trestný súd SR
Foto: SITA/Jakub Julény.

Budova Špecializovaného trestného súdu v Banskej Bystrici.

1 / 17
Ďalšia fotka
Špecializovaný trestný súd SRZoltán A.SÚDY: Kauza vražždy Jána Kuciaka a jeho snúbeniceSÚDY: Kauza vražždy Jána Kuciaka a jeho snúbeniceSÚDY: Kauza vražždy Jána Kuciaka a jeho snúbeniceSÚDY: Kauza vražždy Jána Kuciaka a jeho snúbeniceSÚDY: Kauza vražždy Jána Kuciaka a jeho snúbeniceSÚDY: Kauza vražždy Jána Kuciaka a jeho snúbeniceSÚDY: Kauza vražždy Jána Kuciaka a jeho snúbeniceSÚDY: Kauza vražždy Jána Kuciaka a jeho snúbeniceSÚDY: Kauza vražždy Jána Kuciaka a jeho snúbeniceSÚDY: Kauza vražždy Jána Kuciaka a jeho snúbeniceSÚDY: Kauza vražždy Jána Kuciaka a jeho snúbeniceSÚDY: Kauza vražždy Jána Kuciaka a jeho snúbeniceAlena Zs.SÚDY: Kauza vražždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X