Pochod Pride Banská Bystrica – Prechod na rovnosť

1 / 19
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pochod Pride Banská Bystrica – Prechod na rovnosť

POCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosť
Foto: SITA/Peter Rusko.

Účastníci pochodu s názvom PRIDE BB – Prechod na rovnosť organizovaného na podporu rovnosti práv LGBTI komunity. Banská Bystrica, 29. jún 2019.

1 / 19
Ďalšia fotka
POCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosťPOCHOD: PRIDE Banská Bystrica – Prechod na rovnosť

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X