Policajti riešia prípad mŕtvych mačiek v dvoch obciach

1 / 10
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Policajti riešia prípad mŕtvych mačiek v dvoch obciach

Policajti riešia prípad mŕtvych mačiek v dvoch obciach
Foto: SITA/KR PZ Trnava.

Policajti riešia prípady niekoľkých mŕtvych mačiek, ktoré našli v obciach Radošovce a Jaslovské Bohunice v okrese Trnava. Poverený príslušník miesta zadokumentoval a privolaný veterinár prevzal dve z nich na pitvu. Polícia začala trestné stíhanie z prečinu týrania zvierat. Bratislava, 24. apríl 2019.

1 / 10
Ďalšia fotka
Policajti riešia prípad mŕtvych mačiek v dvoch obciachPolicajti riešia prípad mŕtvych mačiek v dvoch obciachPolicajti riešia prípad mŕtvych mačiek v dvoch obciachPolicajti riešia prípad mŕtvych mačiek v dvoch obciachPolicajti riešia prípad mŕtvych mačiek v dvoch obciachPolicajti riešia prípad mŕtvych mačiek v dvoch obciachPolicajti riešia prípad mŕtvych mačiek v dvoch obciachPolicajti riešia prípad mŕtvych mačiek v dvoch obciachPolicajti riešia prípad mŕtvych mačiek v dvoch obciach

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X