Posledná rozlúčka s Mariánom Labudom (†73)

1 / 21
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Posledná rozlúčka s Mariánom Labudom (†73)

Marián Labuda: Posledná rozlúčka v SND
Foto: SITA/Diana Černáková.

Vystavená rakva s pozostatkami zosnulého herca Mariána Labudu počas poslednej rozlúčky v novej budove Slovenského národného divadla (SND). Dlhoročný člen Činohry SND, Divadla na Korze i Novej scény a filmový herec Marián Labuda zomrel v piatok 5. januára vo veku 73 rokov. Bratislava, 12. január 2018.

1 / 21
Ďalšia fotka
Marián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SNDMarián Labuda: Posledná rozlúčka v SND

Najčítanejšie za 24 hodín

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.